Nový Subaru Outback 2018

 

 OUTBACK 2018

Větší světlá výška

Díky mimořádné světlé výšce 200 mm je překonávání nezpevněných cest a prudkých svahů se zcela novým Outbackem snažší, a to pro jeho unikátní charakter kombinující ryzí schopnosti SUV s kultivovanou jízdou a sportovní ovladatelností bez kompromisů.

Vychutnejte si každičký okamžik.

Nenechte si ujít již žádné dobrodružství. Zcela nový Outback je zdrojem vaší jistoty a dokáže přepisovat hranice, ať již se s ním vydáte kamkoliv. Nové stylistické ztvárnění zdůrazňuje pevnou a neochvějnou osobnost tohoto vozu, zatímco modernizovaný interiér nabídne nové vytříbené materiály a intuitivní technologie pro váš klid. Spolehněte se, že zcela nový Outback disponuje těmi pravými schopnostmi a dokáže nabídnout i mimořádné pohodlí.

Další možnosti úniku.

Možnost úniku je odměnou sama o sobě - a Outback je skvěle připraven vám pomoci si ji užít do poslední kapky. Možná se stane, že vaše plány budou s každou cestou velkorysejší a ovážnější díky rostoucí důvěře ve schopnosti tohoto crossoveru všechny smělé plány naplnit.

Nic, co by vás mohlo zastavit.

Díky všestraným schopnotem Outbacku vás hned tak něco nezastaví. Pohon Symmetrical AWD je zárukou výtečného záběru ve sněhu, dešti nebo na špatných cestách; nyní díky funkci X-MODE s pomocníkem pro sjíždění svahů (Hill Descent Control) je Outback ještě schopnější v prudkých kopcích a náročnějším terénu.

X-MODE,

který je k dispozici u verzí s převodovkou Lineartronic, se vždy mnohem lépe dostanete tam, kam si nejvíce přejete dojet. X-MODE reguluje hnací řetězec, brzdění a další jízdní parametry kvůli co nejlepšímu záběru na kluzkém povrchu. Pomocník Hill Descent Control kromě toho nabízí více jistoty a vyšší stabilitu při zdolávání jakéhokoliv svahu, ať již při klesání nebo vyjíždění nahoru do kopce.

Prostor znamená možnosti.

Spřádejte velké plány a držte se jich. Zcela nový Outback nabízí dost místa k tomu, aby vyšel vstříc i sebevětšímu dobrodružství.

Ponořte se a vychutnávejte.

Příjemný interiér láká k usednutí do kabiny vozu, kde si bezpochyby odpočinete. K pohodlí a funkčnosti významnou měrou přispívá čalounění i přívětivé technologie, zatímco promyšlené úložné prostory v celém vozidle znamenají všestranou využitelnost pro vaše každodenní výpravy.

Interiér pro veškeré vaše potřeby.

Uvolněte se a vychutnávejte. Prostornější kabina, kvalitnější materiály a modernizované technologie - v interiéru nového Outbacku se prostě budete cítit skvěle.

Intuitivní.

Díky intuitivnímu procházení funkcí je používání informačního a zábavního systému hračkou. Velký centrální displej o úhlopříčce 7" vyniká čitelností a jeho jednoduché ikony nevyžadují dlouhé vysvětlování.