Plnění klimatizace a dezinfekce

Pro jakoukoliv značku automobilů Vám nabízíme doplnění, odzkoušení a dezinfekci klimatizace v akční nabídce!

Funkčnost klimatizace zajistíme profesionálním postupem.

Pomocí moderní servisní techniky odsajeme staré chladivo, od kterého odloučíme nečistoty a původní olej sloužící k mazání systému. Dále provedeme podtlakovou zkoušku celého systému, abychom zjistili případné netěsnosti. Následně doplníme předepsané množství chladiva, včetně nového oleje a kontrastního barviva. Závěrem je provedena diagnostika systému a tisk protokolu o průběhu servisu klimatizace.

To vše za akční cenu 800,- Kč s DPH (v ceně není zahrnuto chladivo, které je účtováno pouze za doplnění rozdílu mezi nově doplněným a původním odsátým).

Servis klimatizací provádíme u nových i starých typů chladiv. Nový typ chladiva se používá do novějších typů automobilů z důvodu vyšší ekologičnosti. Cena starého chladiva R134a je 2,- Kč/g s DPH, cena nového typu chladiva 1234yf je 10,- Kč/g s DPH. Je běžné, vzhledem k přirozenému úniku chladiva ze systému vlivem času, že je nutné při servisu klimatizace chladivo doplnit.

Dezinfekci klimatizace a interiéru zajistíme profesionálním čištěním ozonem.

Pomocí speciálního stroje používáme nejmodernější dezinfekční prostředek požívaný ve zdravotnictví, ozon O3. Jedná se o bezbarvý plyn nezanechávající žádné stopy ani zápach, nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže. Při čištění je plyn rozptylován po celém interiéru vozidla, čímž dochází k odstraňování biologického znečištění (bakterie, plísně) z čalouněných materiálů, sedaček, polstrování, výdechů, cest klimatizace apod.

To vše za akční cenu 1000,- Kč s DPH.

Při objednání obou úkonů najednou Vám navíc poskytneme slevu na úkony (Cena po slevě 1.600,- Kč s DPH).

Objednávat se můžete telefonicky na +420 736 609 711.