SUBARU Forester 2019

Nezávazná poptávka » Volat prodejci »

Tmavá látka Světlá látka Rozměry
Cena od 810 000 vč. DPH

Motor 2.0 l DOHC SUBARU BOXER

Výkonný a silný motor 2.0i-L ES s přirozeně hladkým chodem přináší vyšší točivý moment v pásmu nízkých až středních otáček při zachování nízké spotřeby paliva. Díky své promyšlené konstrukci nabízí lepší odezvu při jízdách po městě, vyšší potěšení z jízdy při dlouhých přesunech po dálnici a ekologičtější provoz bez ohledu na typ cesty.

Základní technické údaje:

Zdvihový objem 1 998 cm3
Maximální výkon 110 kW (150 k) / 6 200 ot./min.
Maximální točivý mioment 198 Nm / 4 200 ot./min
Spotřeba paliva (kombinace):  
   
2.0i (Lineartronic) Město 8.1 lit. / 100km
EMISE CO2* (kombinace):  
2.0i (6MT) 160 g / km
2.0i (Lineartronic) 150 g / km
Emisní norma EURO 6d

Převodovky:

 
Manuální NENÍ - pouze Lineartronic
Automatická Lineartronic bezestupňová, CVT
 Kompletní technické údaje naleznete v přiloženém PDF souboru.

Výbavy:

 
   
  Active Lineartronic
   
  Comfort Lineartronic
   
  Executive Lineartronic
Detailní informace o výbavách naleznete v přiloženém PDF souboru. 
Vyzkoušejte také interaktivní katalog v anglickém jazyce.

AKTIVNÍ BEZPEČNOST, ABY K NEHODĚ VŮBEC NEDOŠLO

Subaru si klade za cíl maximálně podpořit pocit bezpečí za volantem. Nabídka bezpečné mobility pro každého je výsledkem snahy zajistit požitek z jízdy bez zbytečných stresů tak, abyste si mohli zážitky za volantem svého Foresteru plně vychutnat. Řada typických vlastností, díky nimž je jízda s Foresterem tak zábavná, zároveň slouží k ochraně všech cestujících před neočekávanými riziky. Stabilní a čitelné chování vozu za jízdy dané pohonem Symmetrical AWD zajišťuje kontrolu prakticky za jakéhokoli počasí. Bezpečnost zvyšuje i motor SUBARU BOXER, který díky svému nízkému těžišti přispívá k ještě dokonalejšímu přilnutí k vozovce. Standardně dodávaný stabilizační systém a bohatě dimenzované brzdy propůjčují vozu schopnost bleskově reagovat, zatímco přesnější systém s příčným nosníkem zavěšení kol a rychlá reakce řízení dávají řidiči velký prostor k tomu, aby se nehodě zcela vyhnul. Protože Subaru věří, že nejlepším způsobem jak přestát nehodu je vyhnout se jí.

REŽIM X-Mode

Písmeno "X" značí dodatečné schopnosti - pro každého řidiče a prakticky na jakékoliv vozovce. Po jednoduchém stisku tlačítka se režim X-Mode ujme řízení motoru, převodovky, pohonu AWD, brzd a dalších komponent, aby vás bezpečně a s maximální jistotou provedl špatnými cestami, po kluzkém povrchu, nebo dokonce v nejstrmějších svazích. Režim X-Mode je standardně u výbav s převodovkou CVT Lineartronic.

PASIVNÍ BEZPEČNOST, ABY NÁSLEDKY NEHODY NEBYLY TAK ZÁVAŽNÉ

Pokud jde o bezpečnost a zlepšování bezpečnostních parametrů, Subaru nikdy nepolevuje. Nastavujeme laťku velmi vysoko, neustále zlepšujeme bezpečnostní funkce a za své snažení sbíráme chválu. K nehodě však někdy bohužel dojde i přes zapojení nejmodernějších systémů aktivní bezpečnosti. Proto Forester chrání své cestující díky mnoha pokrokovým systémům a prvkům výbavy. Vyvažuje zde vysokou tuhost s řízenou deformací v klíčových oblastech kvůli lepšímu rozložení nárazových sil v případě kolize. K přímé ochraně cestujících slouží bohatá sestava airbagů, přední sedadla s konstrukcí zamezující poranění krční páteře, bezpečnostní pedály a tříbodové bezpečnostní pásy. Jádrem filozofie Subaru je i to, že klid v duši je prvním základním předpokladem radosti z jízdy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat...

 

 

Kontaktujte prodejce

Marcel Bezdíček
Mobil: +420 731 502 628
E-mail: bezdicek@subaru-alm.cz