SUBARU XV 1.6i-S EyeSight

Nezávazná poptávka » Volat prodejci »

Cena od 590 000 vč. DPH

SUBARU XV 1.6i-S EyeSight

XV nepokazí žádný výlet. Svým novým autem zlehka projedete městkou džunglí i po rozbité lesní cestě či promáčené louce až k vaší chatě. EyeSight, řidičovy druhé oči, vás navíc ochrání před kolizí nejen v ranní koloně.

 

Základní technické údaje:

Zdvihový objem 1 600 cm3
Maximální výkon 84 kW (114 k) / 5 600 ot./min.
Maximální točivý mioment 150 Nm / 4 000 ot./min
Spotřeba paliva (kombinace):  
1.6i X (5MT D/R) 6.5 lit. / 100km
1.6i XS (Lineartronic) 6.3 lit. / 100km
EMISE CO2* (kombinace):  
1.6i X (5MT D/R) 151 g / km
1.6i XS (Lineartronic) 146 g / km
Emisní norma EURO 5b

Převodovky:

 
Manuální 5-ti stupňová s redukcí, 5MT D/R
Lineartronic bezestupňová, CVT
Kompletní technické údaje naleznete v přiloženém PDF souboru.

Výbavy:

 
  Activem, Comfort, Executive
   
Detailní informace o výbavách naleznete v přiloženém PDF souboru.
Vyzkoušejte také interaktivní katalog v anglickém jazyce.

 

PŘEVODOVKA LINEARTRONIC + STÁLÝ POHON VŠECH KOL S AKTIVNÍM ROZDĚLOVÁNÍM TOČIVÉHO MOMENTU

Zcela nové Subaru XV s bezestupňovou převodovkou Lineartronic nabízí výtečnou odezvu a hospodárnost. Tato jedinečná převodovka zásadním způsobem zlepšuje spotřebu tím, že udržuje motor v optimálním pásmu otáček a nikdy nepřerušuje tažnou sílu, jako je tomu v případě manuálního řazení. Díky kompaktnímu a lehkému provedení navíc zajišťuje rychlou a příjemnou odezvu. Provedení s motorem 2,0 l nabízí ještě vyšší míru kontroly prostřednictvím sportovního režimu s manuálním řazením a páčkami pod volantem, aby řidič mohl rychle využít vyšších otáček a výkonu motoru. Subaru XV kromě toho reaguje na změnu jízdních podmínek tím, že v reálném čase upravuje rozdělení hnacího momentu mezi kola přední a zadní nápravy.

 

AKTIVNÍ BEZPEČNOST, ABY K NEHODĚ VŮBEC NEDOŠLO

Řada typických vlastností, díky nimž je jízda se Subaru XV tak zábavná, zároveň slouží k vaší ochraně před neočekávanými riziky. Stabilní a citlivé chování pohonu Symmetrical AWD jde ruku v ruce s nízkým těžištěm motoru SUBARU BOXER. Nad dokonalou kontrolou v každé situaci dále bdí standardně dodávaný stabilizační systém VDC, robustní zavěšení kol, systém ABS a přesné řízení s příkladnou odezvou.

PASIVNÍ BEZPEČNOST, ABY NÁSLEDKY NEHODY NEBYLY ZÁVAŽNÉ

Ochrana cestujících hrála významnou roli při návrhu všech komponent Subaru XV — od těch největších, jako jsou např. sedadla, až po ty menší, kam patří mj. pedály. Struktura karosérie pohlcující nárazovou energii byla v kritických místech posílena výztužemi z vysokopevnostní oceli, které zamezují proniknutí nárazové energie do prostoru pro cestující a současně zvyšují tuhost v ohybu. Cestující jsou dále přímo chráněni celou řadou pokrokových bezpečnostních funkcí v interiéru vozu.

Kontaktujte prodejce

Marcel Bezdíček
Mobil: +420 731 502 628
E-mail: bezdicek@subaru-alm.cz