SUBARU XV 1.6i ES Lineartronic

Nezávazná poptávka » Volat prodejci »

Cena od 543 000 vč. DPH

SUBARU XV 1.6i-S EyeSight

XV nepokazí žádný výlet. Svým novým autem zlehka projedete městkou džunglí i po rozbité lesní cestě či promáčené louce až k vaší chatě. EyeSight, řidičovy druhé oči, vás navíc ochrání před kolizí nejen v ranní koloně. 

Základní technické údaje:

Zdvihový objem 1 600 cm3
Maximální výkon 84 kW (114 k) / 6 200 ot./min.
Maximální točivý mioment 150 Nm / 3 600 ot./min
Spotřeba paliva (kombinace): 6.9 lit. / 100km
EMISE CO2* (kombinace): 157 g / km
Emisní norma Euro 6d-TEMP-EVAP

Převodovky:

 
Lineartronic bezestupňová, CVT
Kompletní technické údaje naleznete v přiloženém PDF souboru.

Výbavy:

 
  Active, Comfort, Executive, Executive+
Detailní informace o výbavách naleznete v přiloženém PDF souboru.

Využijte akční bonus 47 000 Kč na nové MY19 Subaru XV AWD a nakupujte bezpečnou čtyřkolku od 543 000 Kč vč. DPH!

Nabídka je limitována počtem vozů pro český trh a týká se specifikace MY19 XV ES Active AWD s účinným plochým motorem boxer 84kW (114k), permanentním pohonem všech kol Symmetrical AWD a bezpečnostním systémem EyeSight, který sleduje situaci před vozem i za vás. Původní ceny od 590 000 Kč.

Nabídka platí do vyprodání zásob, nebo do konce roku 2019.

Za cenu 543 000 Kč získáte vůz s bohatou výbavou obsahující například adaptivní tempomat, automatickou klimatizaci, audio systém s 6,5" barevným displejem s možností propojení s chytrým telefonem, bluetooth handsfree, vyhřívání předních sedadel, X-MODE, funkci upozorňování na kličkování v jízdním pruhu a funkci hlídání jízdních pruhů, upozornění na rozjezd vozidla vpředu, systém pro udržování vozidla v jízdním pruhu, systém přednárazového brzdění, přednárazová regulace výkonu motoru a mnoho dalšího...

Pro pohodovou jízdu a bezstarostný život se Subaru máte v ceně prodlouženou záruku na 5 let / 200 000 km.

Aktuálně dostupné vozy z této akční nabídky naleznete v sekci skladové vozy.

 

PŘEVODOVKA LINEARTRONIC + STÁLÝ POHON VŠECH KOL S AKTIVNÍM ROZDĚLOVÁNÍM TOČIVÉHO MOMENTU

Zcela nové Subaru XV s bezestupňovou převodovkou Lineartronic nabízí výtečnou odezvu a hospodárnost. Tato jedinečná převodovka zásadním způsobem zlepšuje spotřebu tím, že udržuje motor v optimálním pásmu otáček a nikdy nepřerušuje tažnou sílu, jako je tomu v případě manuálního řazení. Díky kompaktnímu a lehkému provedení navíc zajišťuje rychlou a příjemnou odezvu. Provedení s motorem 2,0 l nabízí ještě vyšší míru kontroly prostřednictvím sportovního režimu s manuálním řazením a páčkami pod volantem, aby řidič mohl rychle využít vyšších otáček a výkonu motoru. Subaru XV kromě toho reaguje na změnu jízdních podmínek tím, že v reálném čase upravuje rozdělení hnacího momentu mezi kola přední a zadní nápravy.

 

AKTIVNÍ BEZPEČNOST, ABY K NEHODĚ VŮBEC NEDOŠLO

Řada typických vlastností, díky nimž je jízda se Subaru XV tak zábavná, zároveň slouží k vaší ochraně před neočekávanými riziky. Stabilní a citlivé chování pohonu Symmetrical AWD jde ruku v ruce s nízkým těžištěm motoru SUBARU BOXER. Nad dokonalou kontrolou v každé situaci dále bdí standardně dodávaný stabilizační systém VDC, robustní zavěšení kol, systém ABS a přesné řízení s příkladnou odezvou.

PASIVNÍ BEZPEČNOST, ABY NÁSLEDKY NEHODY NEBYLY ZÁVAŽNÉ

Ochrana cestujících hrála významnou roli při návrhu všech komponent Subaru XV — od těch největších, jako jsou např. sedadla, až po ty menší, kam patří mj. pedály. Struktura karosérie pohlcující nárazovou energii byla v kritických místech posílena výztužemi z vysokopevnostní oceli, které zamezují proniknutí nárazové energie do prostoru pro cestující a současně zvyšují tuhost v ohybu. Cestující jsou dále přímo chráněni celou řadou pokrokových bezpečnostních funkcí v interiéru vozu.

Kontaktujte prodejce

Marcel Bezdíček
Mobil: +420 731 502 628
E-mail: bezdicek@subaru-alm.cz