X Special Edition HK ES Lineartronic

Nezávazná poptávka » Volat prodejci »

Cena od 1 015 000 vč. DPH

Pozor, přijíždí výjimečná edice Outback MY19! Specifikace, připravená přímo výrobcem, nese označení 2.5i-X ES Special Edition. Výjimečná tmavá elegance je rozpoznatelná již od designu předních partií – temné lakování s fosforovou zelenou linkou na mřížce před chladičem, loga Outback stejného zbarvení na prazích, 18palcová tmavě lakovaná hliníková kola, tmavé jsou i sklopná vnější zrcátka, střešní ližiny či kryt pod motorem. A tmavý tón se nese i interiérem: vodu odpudivé látkové potahy sedadel jsou v unikátním tmavém provedení s obšíváním se zelenou nití, včetně stehování na volantu, řadící páce i loketní opěrce, v exkluzivní tmavé perletijsou lakovány doplňky na palubní desce s ambientním bílým podsvícením a na dveřích. K dispozici provedení také s prémiovým audiem Harman Kardon.

Typické Subaru nabízí samozřejmě své typické charakteristiky - symetrický pohon všech kolnízké těžiště dané uložením motoru boxer, plynulá převodovka Lineartronic s přednastavenými virtuálními stupni, vyšší světlá výška a přesto perfektní jízdní vlastnosti, a také bezpečnostní systém EyeSight, vaše druhé oči, které sledují prostor před vozem. 

Cena modelu limitované edice je od 1 015 000 Kč. Aktuálně Vám můžeme nabídnout s okamžitou dostupností tento model v tmavě modré barvě.

Kontaktujte prodejce

Marcel Bezdíček
Mobil: +420 731 502 628
E-mail: bezdicek@subaru-alm.cz