Pojištění

Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla

Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla, u nás častěji nazývané "povinné ručení", je dlouhou dobu poměrně atraktivním tématem rozhovorů. Málokdo si ale důsledně provede srovnání ceny služeb nabízených jednotlivými pojišťovnami a při jednání s některou z nich obvykle nezíská žádnou, nebo jen minimální slevu s tím, že ta či ona akce již vypršela a nebo nemáte k větší výhodě dostatečný bonus. Zde se vám může spolupráce s autorizovaným prodejcem pouze vyplatit. Jednoduchá kalkulace a srovnání vám ukáže, zda máte k dispozici výhodný produkt či nikoliv a co se dá na vaší pojistce ještě vylepšit.

Havarijní pojištění

Zprostředkováním výhodného havarijního pojištění vám zajistíme krytí všech významných rizik: havárie, vandalismsu, neoprávněného užívání, živelní události, požáru nebo výbuchu a odcizení. Součástí havarijního pojištění bývá i možnost využití bezplatné asistenční služby.

V případě zájmů vám zprostředkujeme rovněž doplňková pojištění: pojištění skel, pojištění náhradního vozidla, pojištění zavazadel, úrazové pojištění a pojištění právní ochrany.

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení