Plnění klimatizace a dezinfekce

Připravte své auto na léto!!!

Pro jakoukoliv značku automobilů Vám nabízíme doplnění, odzkoušení a dezinfekci klimatizace v akční nabídce!

 

y

Funkčnost klimatizace zajistíme profesionálním postupem.

Pomocí moderní servisní techniky odsajeme staré chladivo, od kterého odloučíme nečistoty a původní zbytek oleje sloužící k mazání systému. Dále provedeme podtlakovou zkoušku celého systému, abychom zjistili případné netěsnosti. Následně doplníme předepsané množství chladiva, včetně nového oleje a kontrastního barviva. Závěrem je provedena diagnostika systému a tisk protokolu o průběhu servisu klimatizace.

Servis klimatizací provádíme u nových i starých typů chladiv. Nový typ chladiva se používá do novějších typů automobilů z důvodu vyšší ekologičnosti. Je běžné, vzhledem k přirozenému úniku chladiva ze systému vlivem času, že je nutné při servisu klimatizace chladivo doplnit.

Dezinfekci klimatizace a interiéru zajistíme profesionálním čištěním ozonem.

Pomocí speciálního stroje používáme nejmodernější dezinfekční prostředek požívaný ve zdravotnictví, ozon O3. Jedná se o bezbarvý plyn nezanechávající žádné stopy ani zápach, nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže. Při čištění je plyn rozptylován po celém interiéru vozidla, čímž dochází k odstraňování biologického znečištění (bakterie, plísně) z čalouněných materiálů, sedaček, polstrování, výdechů, cest klimatizace apod.

Při objednání obou úkonů najednou Vám poskytneme slevu na úkony.

 

Objednejte se na servis klimatizace a čištění interiéru online, nebo pomocí telefonního čísla +420 736 609 711.

Po vyplnění a odeslání objednávky Vás prostřednictvím v ní uvedeného telefonního čísla, či e-mailu bude kontaktovat náš přejímací technik SUBARU ALM a dohodne s Vámi závazný termín a hodinu přistavení Vašeho vozu k servisní prohlídce či opravě.

(označené údaje * jsou povinné)

Výběr pro servis:

Kontrolný kód

i

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení