Prohlídka vozu před koupí

Pořízení zánovního vozu není v dnešní době ani historicky vůbec snadná věc. Běžně se můžeme setkat s vozy, které skrývají jakékoliv vady, ať už mechanické, či právní. Prodávající může být jak bezejmenný autobazar, tak samotný provozovatel vozu, který se rozhodl pro prodej někdy i z nepochopitelného důvodu. Zkrátka nabídek je všude poměrně mnoho a ne všechny vozy mohou být nakonec dobrou koupí.

Je tedy daleko jednodušší a především jistější zakoupit ojetý vůz přímo u prodejce dané značky. Ten jej nabízí pod svým jménem, zkontrolované ve svém autorizovaném servisu, dle dlouholetých zkušeností. Takovéto prověřené vozy Vám můžeme nabídnout v naší sekci ojetých vozů.

Jak jsme se již zmínili, je možné, že Váš vysnění vůz nemáme v naší nabídce a Vy jste ho objevili u jiného prodejce. Není důležité, zda se jedná o autobazar, komisní prodej nebo inzerát přímo od majitele, důležité je, aby Vy jste měl při rozhodování jistotu, jaký automobil máte možnost koupit. Od toho je tu naše služba "Prohlídka vozu před koupí". Postupujte následovně:

1) Domluvte se s prodávajícím, aby umožnil prohlídku vozu v našem servisu.

2) Následně se objednejte na určité datum a čas u našeho technika na tomto telefonním čísle: +420 736 609 711.

3) Po přistavení vozu do našeho servisu detailně zkontrolujeme stav vozidla. Zjištěné skutečnosti zaznamenáme do formuláře, který Vám předáme a současně Vám vysvětlíme, co od vozidla můžete čekat v krátkém i dlouhém časovém horizontu.

Výše zmíněná prohlídka se týká celkové prohlídky vozu a jeho částí po technické stránce, včetně napojení na diagnostiku Subaru. Tuto prohlídku je možné rozšířit a vůz zkontrolovat ve spolupráci se společností CEBIA, která je profesionálem v oboru prověřování původu a historie vozidel. Zjistíte tak, zda vozidlo není aktuálně registrováno v databázi kradených vozidel Policie ČR a SR. Dozvíte se, zda vůz není financován nějakou leasingovou společností z České a Slovenské republiky. Důkladněji se prověří historie možného poškození a počet předchozích vlastníků. Dozvíme se stavy tachometru v daném období. A několik dalších údajů, která Vám pomohou při rozhodování o koupi daného automobilu.

Pokud majitel vozu nebude souhlasit s touto prohlídkou, buďte obzvlášť opatrní, nikdy nevíte, co ho k tomuto nesouhlasu opravdu vede. Nicméně, chápeme, že i přesto se Vám vůz může natolik líbit a být pro Vás jedinečný, že o něm stále budete uvažovat. V takovém případě, jsme schopni Vám půjčit našeho odborně vyškoleného mechanika pro vozy Subaru, který s Vámi zkontroluje vůz přímo u majitele.

Ceny jednotlivých služeb "Prohlídky vozu před koupí" se dozvíte od našeho technika na telefonním čísle: +420 736 609 711.

Přejeme Vám dobrý kup a mnoho bezproblémových kilometrů.

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení