Výbava

Stupně výbavy modelu Impreza MR2020 ke stažení

 

Aktivní natáčecí světlomety (SRH)

Nový bezpečnostní prvek. Až budete za tmy projíždět zatáčku, hlavní světlomety se natočí vlevo či vpravo podle polohy volantu. *od výbavy Comfort

p

 

Zadní sdružená LED světla

Horizontální design zadních sdružených svítilen s technologií LED podtrhuje šířku karoserie a její sportovní vzhled.

p

 

Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka

Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka lze při parkování do úzkých prostor prakticky sklopit.

p

 

18" kola z hliníkové slitiny

Alternate spokes are finished in black to give these highly rigid aluminium-alloy wheels a sporty and stylish look.

p

 

Hliníkové pedály

Pedály s inspirací v motoristickém sportu propůjčují interiéru výjimečný charakter.

p

 

Vstup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem

Stylový klíček umožňuje bezklíčový přístup do vozu a jednoduché spuštění motoru stiskem jediného tlačítka.

p

 

Dvouzónová samočinná klimatizace

Přepracovaná klimatizace rozvádí čerstvý vzduch účinně a tiše díky mnohem lepšímu směrovému proudění. Díky tomu se uvnitř nové Imprezy budete cítit skvěle za jakéhokoliv počasí.

p

 

USB konektor a konektor pro externí zdroj hudby

Jednoduše přehrávejte své oblíbené skladby přes vestavěný audiosystém z prakticky jakéhokoliv typu hudebního přehrávače.

p

 

Elektrické výklopné a posuvné střešní okno

Nová Impreza přijíždí se střešním oknem, které do interiéru vpouští přirozené světlo, vytvářející příjemnou a pohodlnou atmosféru pro všechny cestující.

p

 

Středová opěrka na zadních sedadlech

Interiér nové Imprezy nabízí pohodlí všem cestujícím. Ve středové opěrce zadních sedadel proto nechybějí držáky na nápoje.

p

 

Apple CarPlay a Android Auto™

Prostřednictvím rozhraní Apple CarPlay a Android Auto můžete snadno používat své nejoblíbenější aplikace. Díky funkci rozpoznávání hlasových příkazů je možné různé funkce ovládat bez toho, aby bylo nutné sundat ruce z volantu. To znamená méně rušivých vlivů při řízení a více bezpečnosti pro všechny cestující.

1

 

Multifunkční displej

LCD multifunkční displej s uhlopříčkou 6,3 palce, umístěný v horní části přístrojové desky, poskytuje řidiči i spolucestujícím užitečné informace ve velmi přehledném zobrazení. Pokud používáte navigaci, připojí se k multifunkčnímu displeji a ukazuje jednotlivé navigační pokyny před příjezdem ke křižovatce nebo před odbočením.

p

 

Informační displej

Barevný LCD displej s úhlopříčkou 4,2 palce čitelně a přehledně zobrazuje užitečné provozní informace o voze, a vy se tak v klidu můžete věnovat cestě před sebou.

p

 

Zadní parkovací kamera

Novou Imprezu zaparkujete v úzkých městských uličkách naprosto s přehledem. Jakmile zařadíte zpětný chod, na multifunkčním displeji se promítne obraz zadní kamery a účinně vám pomůže s parkováním.

p

 

SUBARU STARLINK

Systém SUBARU STARLINK*4 umožňuje bezpečný přístup k internetovým rádiím, aplikacím a dalším funkcím buď přes dotykový displej, nebo pomocí hlasových příkazů.commands.

p

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení