Bezpečnost

Komplexní bezpečnost, bezpečnost do nejmenšího detailu

Subaru vynakládá mimořádné úsilí na bezpečnost svých vozů. Své vyspělé bezpečnostní systémy testuje již více než padesát let. SOLTERRA je vybavena kompletní sadou našich inovativních systémů prevence a předcházení kolizím. Patří mezi ně především systém SUBARU Safety Sense*, a také elektrická platforma e-SUBARU GLOBAL PLATFORM, která je naším dosud nejpevnějším technickým základem navrženým pro ochranu posádky i akumulátoru. Díky našemu komplexnímu přístupu k bezpečnosti je naším cílem budoucnost bez nehod.

SUBARU Safety Sense

Bezpečnostní systémy Subaru

Asistent bezpečného vystupování [Safe Exit Assist (SEA)]
Pokud při vystupování z vozu zaparkovaného vedle silnice či chodníku zadní radar detekuje zezadu přijíždějící vozidla nebo jízdní kola, výstražným světlem ve zpětném zrcátku posádku upozorní na riziko kolize s nimi. Pokud přitom dojde k otevření dveří, rozezní se výstražný zvuk, který zvýší úroveň upozornění.

2

Automatické brzdění před překážkou při parkování [Parking Support Brake (PKSB)]

Kamera při couvání rozpozná přítomnost chodců v dráze modelu SOLTERRA a upozorní na ně řidiče zvukovým signálem. Pokud systém vyhodnotí, že hrozí kolize, automaticky zabrzdí, aby zabránil zraněním nebo škodám, případně aby omezil jejich následky.

d

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení