DESIGN

„BOLDER": nový směr v designu vozů Subaru

„BOLDER" je dalším stupněm konceptu „Dynamic x Solid", jehož cílem vždy bylo přinášet uživatelům vozů SUBARU „Požitek a klid mysli" jako základní hodnotu našich produktů. Odvážný je nejen design, ale i styl, kterými chce SUBARU zdůrazňovat vlastní hodnoty stejně jako i užitné vlastnosti vozů.


FORESTER se dlouhodobě vyznačuje nejen vynikajícími užitnými vlastnostmi, které jsou základem pro pocit důvěry, že vás vůz spolehlivě doveze kamkoliv a nikdy vás nezklame. Náš "FIELD" pohled chápe svět jako propojení svobody těla a mysli v konceptu trvale udržitelné přírody. Právě proto byly vylepšeny i klíčové vlastnisti nového SUV SUBARU FORESTER.

Výbava exteriéru

LED světlomety

Buďte dobře vidět ve dne a mějte skvělý výhled v noci. Stylové LED světlomety umístěné po stranách masky chladiče přispívají k robustnímu vzhledu vozu a jsou vybaveny automatickou regulací dosvitu, mají LED zdroje pro potkávací i dálková světla a natáčejí se podle předních kol.

3

18palcová kola z lehké slitiny*¹

Vícepaprsková 18palcová kola z hliníkové slitiny s robustním designem obouvají pneumatiky 225/55 R18.

33

Maska chladiče

Odvážná a stylová šestihranná maska chladiče je širší a umocňuje mohutnější dojem. Společně se světlomety zasahujícími až do boků a výše umístěnými mlhovkami automobil působí mnohem širším a svalnatějším výrazem.

fg

LED mlhové světlomety

Pro lepší osvětlení silnice v noci nebo za špatného počasí. Kulaté LED mlhové světlomety jsou umístěny vysoko, takže osvítí větší plochu a současně vozu dodávají optickou robustnost a podtrhují jeho terénní schopnosti.

o

Střešní ližiny

Pohodlný přístup ke střešním ližinám zajistí nášlapné plochy na zadních prazích. Pomocí otvorů pro lana můžete bezpečně přivázat převážená zavazadla nebo vybavení.

d

Výbava interiéru

Apple CarPlay*¹ a Android Auto*²

Díky Apple CarPlay*¹ a Android Auto*² můžete ve voze používat nejnovější současné aplikace. S pomocí hlasového ovládání je lze využívat bez nutnosti sundávat ruce z volantu, což přirozeně zvyšuje úroveň bezpečí pro všechny v okolí.

z

Zavazadlový prostor

Velký nakládací otvor se čtvercovým tvarem usnadňuje nakládání a vykládání i velkých předmětů bez nutnosti jejich naklánění. Opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60/40 byla navržena tak, aby po jejich sklopení vznikla rovná podlaha, která usnadňuje převoz dlouhých předmětů. Boky zavazadlového prostoru jsou navíc vyrobeny ze snadno omyvatelného a odolného materiálu, na němž nejsou škrábance a špína skoro vidět. Můžete si tak s klidným svědomím užívat jakékoliv outdoorové aktivity

p

Systém monitorování řidiče (DMS)

DMS (Driver Monitoring System) je nejmodernější bezpečnostní systém sledující únavu nebo nedostatečnou pozornost řidiče pomocí speciální kamery a odpovídajícího softwaru hlídajících jeho obličej. Systém dokáže rozpoznat až pět předem zaregistrovaných řidičů a podle nich připraví jejich oblíbené nastavení různých komfortních a asistenčních funkcí. Tím se vůz každému registrovanému řidiči automaticky přizpůsobí.

o

Prémiový audiosystém s reproduktory Harman/Kardon

Cestující na všech sedadlech si mohou vychutnat vysokou kvalitu hudby přizpůsobenou vnitřnímu prostoru nejnovější technologií GreenEdge od společnosti Harman/Kardon.

o

Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru

Díky elektricky ovládanému víku zavazadlového prostoru se do prostoru pro náklad dostanete stiskem jednoho tlačítka, i když jsou vaše ruce plné. Zevnitř umístěné tlačítko vám zase umožní pohodlně víko zavazadlového prostoru zavřít a zároveň vůz uzamknout.

o

Háčky v zavazadlovém prostoru

Zásuvka na 12 V, páčky na sklápění opěradel zadních sedadel a háčky na zavazadla jsou pro snadné použití sdruženy na jednom místě. Háčky pro uchycení sítě v zavazadlovém prostoru umožňují jeho praktické rozdělení, a tím efektivnější využívání. Další dva háčky*⁴ situované v horní části zavazadlového prostoru umožní lépe využít jeho výšku.

s

LED osvětlení nákladového prostoru

ED osvětlení je vhodné pro outdoorové aktivity, lépe osvětlí nákladový prostor i prostor kolem vašich nohou.

o

Úložný prostor ve středovém tunelu

Úložný prostor ve středovém tunelu je velmi objemný, takže pojme vaše elektronická zařízení, jako je například malý tablet. Pohodlí zvyšuje zásuvka na 12 V.

ooo

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení