Výbava

Stupně výbavy modelu Levorg MR2020 ke stažení

 

Světlomety

Výrazně tvarované přední světlomety byly inteligentně přepracovány a zlepšují propracovaný vzhled modelu Levorg. LED potkávací i dálkové světlomety reagují na pohyby volantu, takže při jízdě v noci zajišťují ideální osvětlení silnice i v zatáčkách.

s

Přední maska chladiče

Levorg dává svojí přepracovanou šestiúhelníkovou maskou chladiče a mohutností své přední části zřetelně najevo svůj uhlazený a kultivovaný charakter. Funkční otvor v kapotě motoru nepřetržitě zásobuje čerstvým vzduchem mezichladič stlačeného vzduchu přeplňovaného motoru SUBARU BOXER.

 

p

LED mlhovky

LED mlhovky s přepracovaným vzhledem a rámečky přispívají k širokému a „přikrčenému" výrazu agresivnější přední části modelu Levorg, která svým výrazem podtrhuje výkonový potenciál vozu.

p

18" Litá kola

Přepracovaná 18" kola z lehkých slitin umocňují dynamický vzhled a dodávají modelu Levorg ještě více stylu.

o

Vstup do vozu bez použití klíče, spoštění motoru tlačítkem

Máte-li u sebe dálkový ovladač, můžete odemknout přední dveře nebo víko zavazadelníku pouhým uchopením madla; rovněž můžete spustit motor stiskem tlačítka. Dveře lze otevřít i bez dálkového ovladače zadáním pětimístného PIN kódu.

p

Elektrické střešní okno s nastavitelným sklonem a elektrickým ovládáním

Střešní okno s ručně nastavitelnou clonou nabízí panoramatický výhled a čerstvý závan vzduchu pro cestující na předních i zadních sedadlech.

p

Zadní sdružená LED světla

K eleganci Levorgu a optimální viditelnosti přispívají i zadní sdružená LED světla, jejichž součástí jsou koncová světla a brzdová světla, zadní mlhová světla, ukazatele směru a zpětné světlomety.

p

Zdvojený tlumič výfuku s dvěmi samostatnými koncovkami

Dvojice koncovek výfuku po obou stranách zadního nárazníku, ve spodní části v tmavém provedení, nepřipouštějí žádné pochybnosti o sportovním charakteru Levorgu.

ú

Volant nastavitelný ve dvou osách

Nastavte si volat podle vlastních preferencí, ať vaše zážitky z jízdy nejsou ničím omezovány.

X

Tlačítko adaptivního tempomatu

Pohodlně nastavte cestovní rychlost pomocí tlačítek adaptivního tempomatu na volantu.

p

Napájecí zdířka USB (vpředu a vzadu)

Nenechte nikdy své mobilní přístroje bez energie díky snadno dostupným napájecím zdířkám USB v prostoru pro přední i zadní pasažéry.

p

Dvouzónová samočinná klimatizace

Tento komfortní prvek výbavy napomáhá udržet teplotu v kabině přesně podle vašeho přání. K dispozici je samostatné nastavení teploty pro řidiče a předního spolujezdce.

1

Zadní loketní opěrka s držáky nápojů

Maximální pohodlí není odepřeno ani cestujícím na zadních sedadlech díky sklopné loketní opěrce.

p

Polohovatelná opěradla zadních sedadel

Interiér modelu Levorg nabízí cestujícím na zadních sedadlech široké možnosti využití. Opěradla zadních sedadel s nastavitelným sklonem poskytují překvapující komfort pro cesty plné pohody.

o

Provedení sedadel

Požitek z jízdy v Levorgu dále umocňují přední sedadla zajišťující řidiči i přednímu spolujezdci oporu na těch správných místech, čímž napomáhají dosahovat vyvážené míry pohodlí a kontroly v zájmu bezpečnějších a příjemnějších jízdních zážitků.

p

Zploštělý volant

Volantu jsme věnovali nemalou pozornost, a máme pro to patřičný důvod – je hlavním místem spojení s vozem pro maximální požitek z jízdy. Volant Levorgu vyniká svým sportovním zploštělým tvarem a zaručuje dokonalý úchop i manipulaci díky svému promyšlenému profilování i vybráním.

p

Dotykové ovládání

Dotyková obrazovka umožňuje snadný výběr hudby, podobně jako na vašem chytrém telefonu. Stačí připojit smartphone prostřednictvím Bluetooth®*5 nebo využít zdířku USB a můžete vybírat hudbu přímo na dotykové obrazovce ve vozidle.

p

Multifunkční displej

Přepracovaný 5,9palcový barevný displej s vysokým rozlišením je umístěn tak, aby byl při jízdě dobře viditelný a zároveň minimálně rozptyloval řidiče. Displej zobrazuje řadu informací, které vás propojí s vaším vozem.

.

p

SUBARU STARLINK

Palubní informační a zábavní systém SUBARU STARLINK *6 v roli vestavěného chytrého telefonu umožňuje poslech internetových rozhlasových stanic, spouštění mobilních aplikací pro vaši zábavu a mnoho dalšího. K ovládání slouží 7" dotyková obrazovka připomínající tablet, ovladače na multifunkčním volantu nebo hlasové příkazy*2 . Nemůžete-li naladit svoji oblíbenou hudbu, jednoduše připojte svůj iPhone*4, smartphone nebo jiný přenosný přehrávač do standardně dodávané vstupní zdířky AUX nebo USB.

p

Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera zlepšuje výhled vzad při couvání s vozidlem a zobrazuje i vodicí čáry, díky kterým lépe vidíte budoucí trajektorii jízdy a lépe odhadnete vzdálenost od ostatních překážek.

X

Přední parkovací kamera

Kamera umístěná v přední masce chladiče přenáší na multifunkční displej situaci před vozem, takže zvyšuje viditelnost v křižovatkách a ve chvíli, kdy parkujete čelně ke zdi.

p

Chytré vnitřní zpětné zrcátko

Pohybem přepínače se chytré zpětné zrcátko promění v displej přenášející živý obraz zadní couvací kamery, umístěné na víku zavazadelníku. Umožňuje jasný a ničím nerušený výhled dozadu za vůz ve chvíli, kdy cestující nebo zavazadla blokují váš výhled.

p

Rozpoznání hlasu*2 a technologie Siri Eyes Free

Současný Levorg nabízí více funkcí hands-free než kterýkoli z předchůdců, a to díky intuitivní technologii rozpoznávání hlasu*2 a integrovanému ovládání pomocí Siri Eyes Free*3 *4. Siri dokáže propojit kompatibilní produkt Apple*4 s vaším Levorgem, abyste mohli volat hands-free, přehrávat hudbu, kontrolovat e-mailové zprávy nebo prohledávat web. Dokonce i bez technologie Siri můžete využít hands-free ovládání navigace, telefonu a audio soustavy v zájmu maximální bezpečnosti na cestě.

p

 

 

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení